PROPOZICE     MAPY     PŘIHLÁŠKA     VÝSLEDKY    FOTO-VIDEO     KONTAKTY

 


Kompletní Výsledková listina ročníku 2017 ke stažení zde >>

Hlavní trasa - 55 km - Muži

Umístění

Start č.

Příjmení

Jméno

Team

Čas

Rozdíl na 1. místo
1 #138 HRACH Michal ostatní 01:49:19.68
2 #122 BERAN Ondřej ostatní 01:55:39.08 +00:06:19.40
3 #105 URBAN René ostatní 01:56:32.37 +00:07:12.69
4 #104 TUHÁČEK Milan ostatní 01:57:21.36 +00:08:01.68
5 #57 KOUDELKA Dominik ostatní 01:57:22.37 +00:08:02.69
6 #144 SŮVA Michal ostatní 01:58:23.18 +00:09:03.50
7 #90 JEDREJ Andrzej ostatní 02:03:14.88 +00:13:55.20
8 #201 ŠMÍD Martin ostatní 02:03:15.94 +00:13:56.26
9 #72 HRUBÝ Tomáš ostatní 02:03:18.78 +00:13:59.10
10 #56 ŠLAPÁK Zdeněk ostatní 02:07:53.38 +00:18:33.70

Hlavní trasa - 55 km - Ženy

Umístění

Start č.

Příjmení

Jméno

Team

Čas

Rozdíl na 1. místo
1 #145 KOLOUCHOVÁ Klára ostatní 02:40:13.85
2 #137 NOVÁKOVÁ Jitka ostatní 02:52:39.27 +00:12:25.42
3 #49 ANDĚLOVÁ Šárka ostatní 02:54:31.49 +00:14:17.64
4 #120 DAVIDOVÁ Michala ostatní 02:54:32.48 +00:14:18.63
5 #61 ELIÁŠOVÁ Kateřina ostatní 03:02:15.94 +00:22:02.09
6 #86 POSPÍŠILOVÁ Šárka ostatní 03:11:28.71 +00:31:14.86
7 #37 HÁJKOVÁ Kouřim ostatní 03:47:59.90 +01:07:46.05

Turistická trasa - 15 km

Umístění

Start č.

Příjmení

Jméno

Team

Čas

Rozdíl na 1. místo
1 #93 KYSLÍK Ondřej ostatní 00:30:02.65  
2 #178 HEJZLAR Filip ostatní 00:34:48.22 +00:04:45.57
3 #149 KOLOUCH Daniel ostatní 00:34:52.54 +00:04:49.89
4 #83 ZELENKA Tomáš ostatní 00:37:02.42 +00:06:59.77
5 #173 UDLÍNKOVÁ Patricie ostatní 00:38:22.01 +00:08:17.93
6 #200 CVEKL Ondřej ostatní 00:39:22.15 00:08:19.36
7 #172 UDLÍNKOVÁ Marie ostatní 00:40:24.62 +00:09:19.50
8 #153 PICHOVÁ Veronika ostatní 00:40:33.76 +00:10:21.97
9 #96 KYSLÍK Martin ostatní 00:40:36.83 +00:10:31.11
10 #69 JEDLIČKA Pavel ostatní 00:40:38.27 +00:10:34.18

Turistická trasa - 15 km - děti

Umístění

Start č.

Příjmení

Jméno

Team

Čas

Rozdíl na 1. místo
1 #99 HOLEMÝ David ostatní 00:39:58.63
2 #70 HRUBÝ Jakub ostatní 00:40:36.25 +00:00:37.62
3 #165 HANZLÍK Matěj ostatní 00:41:57.60 +00:01:58.97
4 #164 HANZLÍK Jakub ostatní 00:43:26.17 +00:03:27.54
5 #141 NOVÁK Šimon ostatní 00:47:29.20 +00:07:30.57
6 #118 NOVÁKOVÁ Martin Scania 00:48:05.62 +00:08:06.99
7 #54 KAŠKOVÁ Kamila ostatní 00:49:39.05 +00:09:40.42
8 #152 STRÁNSKÁ Elen ostatní 00:49:49.80 +00:09:51.17
9 #181 ARON Jiří ostatní 00:53:38.69 +00:13:40.06
10 #126 ŠRÁMEK Václav ostatní 00:54:32.57 +00:14:33.94

Výsledková listina ročníku 2015 ke stažení zde >>

Výsledková listina ročníku 2013 ke stažení zde >>

Výsledková listina ročníku 2012 ke stažení zde >>

Výsledková listina ročníku 2011 ke stažení zde >>

 

 

 

 

 

 

Partner závodu: